+48 881 77 99 36 +48 609 77 99 37 biuro@meblo-wosk.pl

PRODUCENT MEBLI DREWNIANYCH

OD WIZUALIZACJI 3D ...

... DO REALIZACJI

WIZUALIZACJE 3D

Szukasz inspiracji i oryginalnych rozwiązań? Świetnie się składa, pomożemy Ci i przeniesiemy konkretne pomysły na ekran komputera. Tworzymy profesjonalne wizualizacje, które pomogą odzwierciedlić realny obraz umeblowanego wnętrza domu, hotelu, pensjonatu, restauracji czy sklepu. Poprzez doskonałą współpracę i dbałość o wszystkie detale gwarantujemy świetny efekt końcowy. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza.

Koszt wizualizacji wynosi 300 zł, w przypadku, gdy dojdzie do realizacji zamówienia, kwota ta zostaje wliczona na poczet zaliczki, która stanowi 30% wartości zamówienia.

Proponujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, pensjonatów, karczm, restauracji itp.

Projekt przygotowujemy na podstawie rzutów architektonicznych i/lub własnej inwentaryzacji, co pozwala uniknąć błędów wymiarowych. Współpracę z klientem opiera się na omówieniu założeń projektowych, inspiracji i przygotowanie koncepcji wstępnych, które ilustrują nasze spojrzenie na Państwa wnętrze. Koncepcja jest przygotowana w postaci rzutów, trójwymiarowych widoków, wizualizacji – zawiera układy mebli, koncepcje układu podłogi, sufitów i oświetlenia. Po akceptacji koncepcji, nad którą pracujemy do pełnej Państwa satysfakcji estetycznej i funkcjonalnej przechodzimy do drugiego etapu- projektu wykonawczego architektury wnętrz.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: agnieszka@meblo-wosk.pl

Jeżeli posiadasz urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, zeskanuj kod QR znajdujący się poniżej korzystając z czytnika kodów wbudowanego w naszą aplikację mobilną CAD Share-it, lub użyj dowolnej aplikacji do skanowania kodów QR.


Przewiń