+48 881 77 99 36 +48 609 77 99 37 biuro@meblo-wosk.pl

PRODUCENT MEBLI DREWNIANYCH

O NAS

Meblo-Wosk producent mebli z litego drewna sosnowego.

Od 1984 r …       

Zajmujemy się produkcją mebli wykonanych z litego drewna sosnowego i nieprzerwanie dążymy do spełnienia wszystkich potrzeb naszych Klientów. Meble drewniane to natura warta posiadania. Drewno jest surowcem naturalnym, niezwykle trwałym i ekologicznym, dlatego powstałe meble woskowane nie tylko cieszą oczy, ale również zachwycają swoją niezawodną jakością i funkcjonalnością. Różnorodne i ciekawe wzornictwo gwarantuje korzystne zaplanowanie aranżacji każdego wnętrza domu, hotelu, restauracji czy sklepu.

Nasza firma to nie tylko przedsiębiorstwo oparte na wieloletniej tradycji i bogatym rzemieślniczym doświadczeniu. To miejsce gdzie od pokoleń pielęgnuje się i dba o rodzinną pasję. Drewno przygotowane do produkcji poddane jest procesowi starannego suszenia i obróbki po to by meble mogły służyć pokoleniom. Dysponujemy własnym zapleczem. Posiadamy własny tartak, trzy suszarnie do drewna oraz dwa warsztaty wyposażone w nowoczesne urządzenia i maszyny do produkcji mebli. Zatrudniamy zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy nigdy nie zawodzą. Wyroby z drewna są właściwie impregnowane, woskowane na bazie naturalnego wosku pszczelego bądź lakierowane, dopracowane w każdym detalu. Rozwozimy meble na terenie całej Polski i nie tylko. Zapewniamy własny transport i dokładamy wszelkich starań by zamówione meble bezpiecznie docierały do naszych odbiorców.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo oryginalne meble ekologiczne, najwyższej  jakości, które mają pozytywny wpływ zarówno na dobre samopoczucie jak i na nasze zdrowie. Meble solidne i trwałe, które wraz z upływem czasu zyskują tylko na swojej wyjątkowości i szlachetności. Kolekcje, które posiadamy charakteryzują się bogatą kolorystyką, oryginalnym stylem i ponadczasowym wzornictwem. Proponujemy duży wybór mebli w wielu wariantach cenowych.

Szukasz inspiracji i oryginalnych rozwiązań? Świetnie się składa, pomożemy Ci i przeniesiemy konkretne pomysły na ekran komputera. Tworzymy profesjonalne wizualizacje, które pomogą odzwierciedlić realny obraz umeblowanego wnętrza domu, hotelu, pensjonatu, restauracji czy sklepu. Poprzez doskonałą współpracę i dbałość o wszystkie detale gwarantujemy świetny efekt końcowy. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza.


Przewiń