+48 881 77 99 36 +48 609 77 99 37 biuro@meblo-wosk.pl

PRODUCENT MEBLI DREWNIANYCH

Realizacje

         

    

Od ponad trzydziestu lat tworzymy prawdziwe i wartościowe meble z litego drewna sosnowego. Stosujemy odpowiednie techniki wykończenia powierzchni z podkreśleniem rysunków słoi i sęków, które oddają szlachetność materii. Meble tego typu są bezkonkurencyjne, niezależnie od panującej mody pozostają na topie – solidne i trwałe. Zapach wydzielany przez naturalne drewno, dzięki żywicy i olejkom eterycznym, wyróżnia je spośród wszechobecnych substytutów. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli do wnętrz komercyjnych i prywatnych. W swojej pracy umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, co sprawia, że nasze meble cieszą się wciąż rosnącą popularnością i zainteresowaniem tych najbardziej wymagających.


Specjalizujemy się w produkcji kuchni drewnianych, tradycyjnych, kuchni w stylu wiejskim, rustykalnym i prowansalskim, które niezależnie od upodobań budzą uznanie i zachwycają swoim pięknem przez długi czas.
Wyposażamy również różnego rodzaju stoiska handlowe, biblioteki, biura itp. Oferujemy wysokiej klasy meble do restauracji, kawiarni, baru, karczmy, hotelu i pensjonatu. Piękne i funkcjonalne zaaranżowanie zachwyci klientów a precyzja i solidność wykonania da gwarancję użytkowania przez długie lata. Nasze kolekcje mebli, co roku kilkakrotnie prezentowane są na Wystawach Międzynarodowych w Słowacji i z każdym rokiem zyskują na swojej popularności.


Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na swoją aranżację zapewnimy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Z ogromną przyjemnością stworzymy wizualizację, która spełni wszelkie oczekiwania klienta.
Serdecznie zapraszamy do zainspirowania się zdjęciami, które pochodzą tylko i wyłącznie z naszych realizacji.

       


Przewiń