+48 881 77 99 36 +48 609 77 99 37 biuro@meblo-wosk.pl

PRODUCENT MEBLI DREWNIANYCH

Kredensy, witryny

KREDENSY Z LITEGO DREWNA SOSNOWEGO

Drewniany kredens coraz częściej powraca do naszych domowych wnętrz. Duże kredensy kuchenne składają się zazwyczaj z dwóch elementów: drewnianej nadstawki i komody, dodatkowo mieszczą w sobie wiele szafek, szufladek i półek. Solidny i pakowny mebel stanowi nie tylko piękną ozdobę kuchni, jadalni czy salonu, al...

KREDENSY Z LITEGO DREWNA SOSNOWEGO

Drewniany kredens coraz częściej powraca do naszych domowych wnętrz. Duże kredensy kuchenne składają się zazwyczaj z dwóch elementów: drewnianej nadstawki i komody, dodatkowo mieszczą w sobie wiele szafek, szufladek i półek. Solidny i pakowny mebel stanowi nie tylko piękną ozdobę kuchni, jadalni czy salonu, ale staje się miejscem niezwykle użytkowym, przeznaczonym do przechowywania obrusów, naczyń, zastawy stołowej, sztućców, produktów do gotowania, pieczenia itp. W naszej ofercie widnieją klasyczne kredensy woskowane, białe- patynowe i lakierowane, wyróżniają się solidnymi filunkami, rzeźbionymi frontami i stylowymi, ręcznie robionymi uchwytami. Ze względu na swój oryginalny i niepowtarzalny styl, kredensy rustykalne i kredensy w stylu prowansalskim, zaliczane są do mebli postarzanych i ponadczasowych. Ich kompozycja przywołuje obraz z lat beztroskiego dzieciństwa i wprowadza do wnętrza przyjemną, ciepłą aurę.

WITRYNY Z LITEGO DREWNA SOSNOWEGO DO SALONU

Drewniana witryna to cenny i niezastąpiony mebel w naszym salonie wyposażony w przeszklone fronty, szuflady i półki. Klasyczna witryna sosnowa stanowi nie tylko piękną ozdobę wnętrza, ale staje się doskonałym miejscem na wyeksponowanie porcelanowej zastawy stołowej, biblioteczki, dokumentów, pamiątek. Przeszklone fronty ze szprosami podkreślają piękno naszych przechowywanych rzeczy i dodatkowo chronią je przed kurzem. Do produkcji tego rodzaju mebli używamy wysoko wyselekcjonowanego drewna z sosny naturalnej. Oferujemy solidne witryny woskowane, białe-patynowe i lakierowane. Ze względu na swój oryginalny styl coraz częściej sięgamy po witryny rustykalne, postarzane i przecierane. Kompozycja tego rodzaju mebli doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnym, swojskim pomieszczeniu jak i klasycznym, nowoczesnym.

Więcej

Kredensy, witryny Jest 5 produktów.

Wyświetla 1 - 5 z 5 mebli
Przewiń